Hurtownia instalacyjna Proterm – polecana przez „złote rączki”

Hurtownia instalacyjna Proterm – polecana przez „złote rączki”

Proterm – Hurtownia Instalacyjna w Bydgoszczy, to niezawodne miejsce dla profesjonalistów i „złotych rączek”, którzy cenią wysoką jakość materiałów. Nasza firma nie tylko oferuje szeroki wybór artykułów instalacyjnych, ale również specjalizuje się w wykonawstwie różnorodnych instalacji, takich jak wodne, grzewcze, kanalizacyjne, klimatyzacyjne i fotowoltaiczne. Działamy na rynku od ponad 15 lat, zdobywając doświadczenie zarówno w kraju, jak i za granicą. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat hurtowni hydraulicznej Proterm? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Rury preizolowane, kolana, zawory – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Współpracujemy ściśle z Grupą Firm Instalacyjnych i dostarczamy produkty do największych inwestycji infrastrukturalnych w regionie. Nasza oferta obejmuje również wyroby preizolowane oraz kompleksową realizację instalacji HVAC, kanalizacyjnych i fotowoltaicznych dla lokalnych spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ośrodków miejskich.

W hurtowni Proterm znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy lub serwisu domowych instalacji. Oferujemy szeroki wybór kształtek, złączek, rur PEX, pomp obiegowych i cyrkulacyjnych, a także kotłów i klimatyzatorów renomowanej marki Viessmann. Nasza specjalizacja to technika grzewcza, a przez lata zrealizowaliśmy setki instalacji o różnym stopniu trudności, zaspokajając wyobraźnię nawet najbardziej wymagających inwestorów.

instalacje hydrauliczne

Części zamienne Geberit – szeroka oferta produktów!

W naszej hurtowni gwarantujemy najwyższą jakość produktów, sprawną obsługę i atrakcyjne ceny. Posiadamy w ciągłej sprzedaży części serwisowe „pierwszej potrzeby”, takie jak uszczelki zaworu spustowego Geberit, uchwyty zaworu spustowego Geberit i zawory napełniające 3/8″ Geberit. Dostarczamy także markowe produkty instalacyjne, takie jak komplet przedłużek do przycisków DELTA i SIGMA, oraz zestawy mimośrodowe do podwyższania miski wiszącej.

W Proterm nie tylko sprzedajemy produkty, ale również dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze i służymy pomocą w przypadku konieczności znalezienia części zapasowych do starszych modeli stelaży Geberit. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów.

2 thoughts on “Hurtownia instalacyjna Proterm – polecana przez „złote rączki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 7 =