Promocja marki – o czym należy pamiętać

Gdy prowadzisz firmę, musisz pamiętać o tym, aby oferować najwyższej jakości usługi lub produkty, które przyciągną do Ciebie klientów. Jednak nie wolno Ci zapominać o tym, aby wciąż budować i rozwijać świadomość marki. Jak mogą Ci w tym pomóc kubki i koszulki z nadrukiem? Podpowiadamy!

Dlaczego należy dbać o promocję marki?

Konkurencja stale się rozwija – wprowadza na rynek innowacyjne produkty, kusi klientów jeszcze lepszą jakością usług czy ciekawymi promocjami. Ty również, jeśli nie chcesz stracić tych dotychczasowych, a wręcz zyskać nowych, powinieneś pomyśleć o inwestycji w marketing! Nie muszą to być stracone pieniądze – zazwyczaj jest wręcz przeciwnie. Wszelkie akcje promocyjne przyciągają nowych odbiorców i utrwalają wizerunek marki w oczach tych, którzy dotąd o niej nie słyszeli. Kubki i koszulki z nadrukiem mogą stać się jednym z elementów kampanii reklamowej.

Jakie nadruki wybrać na kubki lub koszulki?

Jeśli zdecydowałeś, że w promocji Twojej marki główną rolę odegrają gadżety reklamowe, być może skusiłeś się na kubki z nadrukiem oraz koszulki. To bardzo dobry wybór – wiele osób lubi mieć w domu przedmioty, które można z powodzeniem wykorzystywać na co dzień, więc z pewnością chętnie przyjmą je w postaci upominku. Postaw na proste logo firmy lub ewentualny napis, który przypomni o ważnym wydarzeniu, którego upamiętnieniem mają być te wyroby. Profesjonalna firma zajmująca się wydrukami na tekstyliach i ceramice zajmie się resztą – wystarczy, że zlecisz jej wykonanie projektu oraz realizację w konkretnym nakładzie.

Gdzie rozdawać kubki i koszulki firmowe?

Istnieje wiele sposobów na promowanie marki w świecie przy pomocy gadżetów. Jeden z nich to organizowanie prostych konkursów, w których nagrodą może być torba z upominkami – takimi jak właśnie kubki z nadrukiem lub koszulki. Możesz również zaopatrzyć w nie swoich pracowników – tak, aby te przedmioty stały się elementem codziennego ubioru w pracy czy zdobiły biurka.

Jakich błędów nie popełniać przy projektowaniu kubków i koszulek z nadrukiem?

Warto zwrócić uwagę na prosty, czytelny projekt. Ten, w którym będzie zbyt wiele elementów, może po prostu nie spełnić swojej funkcji. Koszulki z nadrukiem noszone przez pracowników nie mogą być prześmiewcze ani zawierać niepotrzebnych treści – na przykład informacji o rodzaju świadczonych usług, czy cenach produktów. Logo w zupełności wystarczy! Wybierz też kolorystykę dopasowaną do identyfikacji wizualnej Twojej marki, aby wywoływać odpowiednie skojarzenia. Zbyt jaskrawa lub zupełnie różna od tła Twojego logo nie sprawi, że klient automatycznie powiąże ją z konkretną firmą!

Jak zlecić wykonanie gadżetów reklamowych?

Sam proces projektowania, a także zlecania do druku gadżetów reklamowych jest bardzo intuicyjny, i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wystarczy, że na stronie T-Druk zabawisz się w projektanta, korzystając z generatora własnych koszulek z nadrukiem albo firmowych kubków, albo zlecisz to specjaliście, jeśli myślisz o bardziej skomplikowanym wzorze. Zamów swój nadruk już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − szesnaście =