Miska WC okrągła jako element aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym

Miska WC okrągła jako element aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym

Miski WC to niezbędne wyposażenie każdej łazienki czy toalety. Na rynku dostępny jest współcześnie szeroki wybór misek WC, w różnych kolorach, a także kształtach. Możemy więc zakupić miski WC podwieszane i stojące półokrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, a nawet kanciaste. Miska WC okrągła to niezwykle ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, zyskujące sobie coraz więcej zwolenników. Idealnie wpisuje się ono w estetykę nowoczesnych aranżacji, a miski podwieszane w tym kształcie wykorzystywane są niezwykle często w minimalistycznych wystrojach wnętrz. 

Nowoczesne aranżacje łazienek

W nowoczesnych łazienkach ceramika stanowi niezwykle istotny element wyposażenia. Nic dziwnego, bo w takich projektach rezygnuje się na ogół z licznych elementów dekoracyjnych i dodatków. To właśnie ceramika łazienkowa stanowi tutaj często dekoracyjny element wyposażenia łazienki.

Wybierając odpowiednią miskę WC zaczynamy więc zwracać uwagę na jej kolor i kształt. Na rynku znajduje się obecnie wiele produktów, spełniających różnorodne oczekiwania i wpisujących się w różne koncepcje. Warto podkreślić jednocześnie, że w nowoczesnych łazienkach dużą wagę przypisuje się do gry kształtów geometrycznych, łagodzonej nieco przez łagodne tekstury. To właśnie dlatego miska WC wisząca okrągła nieustannie zyskuje na popularności, doskonale wpisując się w założenia stylu minimalistycznego, mającego coraz więcej zwolenników.

LazienkiABC.pl - Oferta ceramiki łazienkowej i misek WC

Miska WC okrągła w aranżacji wnętrz

Wybór ceramiki łazienkowej oraz stylu aranżacji wnętrza zależy od indywidualnych preferencji. Warto podkreślić jednak, że coraz częściej nie przechodzimy obojętnie wobec propozycji architektów wnętrz. Tym samym coraz więcej osób decyduje się na podwieszaną miskę w okrągłym kształcie, doskonale wpisującą się w styl minimalistyczny. Taki styl w praktyce nie posiada żadnych dekoracji, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości w łazience. Niezbędne elementy wyposażenia cechuje tutaj prostota i elegancja. I taka właśnie jest miska WC okrągła, która nie przytłacza swoim wyglądem pozostałych elementów wyposażenia, wnosząc do wystroju wnętrz nieco spokoju, a zarazem wysublimowanej elegancji.

Miski bezkołnierzowe z wolnoopadającą deską – nowoczesne rozwiązania do Twojej łazienki

Zastanawiając się nad wyborem okrągłej miski wiszącej i stojącej, możesz wybrać również miski bezkołnierzowe z deską wolnoopadającą. Takie rozwiązanie przyczyni się do zwiększenia estetyki łazienki, ale będzie również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Miska WC bez kołnierza pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu higieny w łazience. Miska bezkołnierzowa to również rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Ogranicza ona bowiem zużycie wody, co przekłada się nie tylko na ochronę środowiska naturalnego, ale daje również szansę na poczynienie oszczędności w domowym budżecie. Z kolei deska wolnoopadająca chroni ceramikę sanitarną przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstać w wyniku wielokrotnego uderzania deską o jej powierzchnię.

2 thoughts on “Miska WC okrągła jako element aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − cztery =